Ülgür Gökhan Teknik İnceleme Gezilerinde

  • Çanakkale Belediyesi kent genelinde alt ve üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ederken sosyal ve kültürel mekânlar yaratılması amacıyla yatırımlar ardı ardına gerçekleştirmeye devam ediyor.

  • Bu doğrultuda gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında şap imalatı bitme aşamasına gelen, mantolama ve dış cephe çalışmalarına başlanılan Orta ve Ağır Engelliler Rehabilitasyon Merkezi yapımına hızla devam edilirken kente büyük değer katacak ve Ocak 2013 tarihinde hizmet vermeye başlaması planlanan Seramik Müzesi yapımında ise sıva çalışmaları devam ediyor.
  • Kent için diğer bir önemli proje olan Gençlik Merkezi ve Demokrasi Atölyesi yapım çalışmalarının da  %70 lik kısmı tamamlanmış olup çalışmalar tüm hızıyla sürdürülüyor.

  • Beraberindeki teknik inceleme ekibi ile kentte gerçekleştirilen tüm çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN,  Orta ve Ağır Engelliler Rehabilitasyon Merkezi, Seramik Müzesi, Gençlik Merkezi ve Demokrasi Atölyesi’nde incelemelerde bulunarak ilgili personelden çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Başkan GÖKHAN ayrıca Çanakkale Belediyesi Pazar Alanı giriş kapısı kavşağında gerçekleştirilmesi planlanan düzenleme çalışmaları öncesi incelemelerde bulundu.
  • This entry was posted in Genel and tagged , , , . Bookmark the permalink.

    Leave a Reply

    Your email address will not be published. Required fields are marked *