Çanakkale Belediyespor ile İÇDAŞ arasında sponsorluk Protokolü İmzalandı

BELEDİYESPOR İLE İÇDAŞ ARASINDA SPONSORLUK PROTOKOLÜ İMZALANDI

 • 3 yıldan bu yana Çanakkale Belediyespor takımına sponsor olarak destek veren İÇDAŞ firması ile Çanakkale Belediyespor Kulübü arasındaki sponsorluk protokolü, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN’ın da katıldığı tören ile Çanakkale Belediyespor Başkanı İsmet GÜNEŞHAN ve İÇDAŞ Genel Müdürü Bülend ENGİN tarafından imzalandı.

  Protokol töreninde konuşan Çanakkale Belediyespor Kulüp Başkanı İsmet GÜNEŞHAN, verdikleri destek için İÇDAŞ Genel Müdürü Bülend ENGİN’e teşekkür etti. İÇDAŞ’ın kentimize ekonomi haricinde diğer alanlar da da önemli katkılar sağladığını belirten GÜNEŞHAN, “Buradaki esas amaç kentimizin çocuklarının ve çok sayıda insanımızın spor yapması ve onlara olanak sağlanması” dedi.

  Amatör spor kulüplerinin her zaman yanlarında olduklarını söyleyen İÇDAŞ Genel Müdürü Bülend ENGİN ise, “bugün amatör branşlarda binlerce Çanakkale gencine hizmet veren Çanakkale Belediyespor’a sponsor olmaktayız. Gençlerimize destek verdiğimizde onlar Çanakkale’nin adını başarılarıyla duyurarak karşılık veriyorlar” dedi.

  Çanakkale’de spor yapılması için gençlere her zaman çağrı yaptıklarını hatırlatan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür GÖKHAN da “Her iki başkana da teşekkür edip kutluyorum. İÇDAŞ Çanakkale Belediyespor’a 3 yıldan bu yana destek veriyor. Teşekkür ediyorum. Bu destekler önemli. Keşke bütün firmalar olabildiğince bu kentin sporuna destek verseler ve daha fazla sporcu çıkabilse” diyerek sözlerini tamamladı.

  Tören sponsorluk protokolünün imzalanmasının ardından sona erdi.

 • This entry was posted in Genel and tagged , , . Bookmark the permalink.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *