Çanakkale Belediyesi Ramazan Hazırlıkları

Çanakkale Belediyesinin Ramazan Hazırlıkları

Çanakkale Belediyesi  Ramazan Ayı öncesi hizmet alanı içerisinde yer alan camilerdeki hazırlıklarına devam ediyor. Kent genelinde 23 camide gerçekleştirilen genel temizlik çalışmalarının ardından, gelen talepler doğrultusunda kentlilerin gönül rahatlığıyla, sağlıklı ortamlarlar da ibadet edebilmelerini sağlamak amacıyla Yalı Camii ve Necippaşa Camiilerine sanayi tipi klimalar temin ediliyor.

Çanakkale Belediyesi, sosyal belediyecilik anlayışı ile gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında ayrıca,  kentte yaşayan ihtiyaç sahibi hemşehrilerine her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayında sıcak yemek servisi ve erzak yardımında bulunarak destek olacak.

Ramazan ayı boyunca sıcak yemek  ve erzak yardımından faydalanacakları, Çanakkale Belediyesi Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü Sosyal İşler Birimi, Zabıta Müdürlüğü, Mahalle Muhtarlıkları ve Kent Gönüllüleri’nin ortak çalışması ile kentte yapılan tespitlerle belirlenmiştir.

Gizlilik esası ön planda tutularak gerçekleştirilen yardımlar kişilerin evlerine servis edilirken, kentli dayanışmasını sağlamak adına yardımda bulunmak isteyen kentlilerimiz de Çanakkale Belediyesi Sosyal İşler Birimine başvurarak erzak desteği sağlayabilirler.

Çanakkale Belediyesi Çağrı Merkezi  444 17 17

This entry was posted in Genel and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *